شیشه های پلیمیری اطلس

بدون شک شیشه های پلیمیری اطلس تولید گروه صنایع دستی دورنما توانایی خوبی دارد برای کارهای با جزییات بالا .

از این رو طراحی دکور داخلی با شیشه های رنگی پلیمیری اطلس توانسته بین دوست داران این نوع دکور جای خود را باز کند .

 

پنجره با شیشه های پلیمیری اطلس

در این روش کار ، تک تک طرح برش داده با دست کار میشود و سطح یک پارچه ایی را در انتها نتیجه میدهد که جلوه ی قابل توجهی به پنجره ها می دهد .

اما صبر کنید …

کار به همین جا ختم نمی شود . از این نوع کار می توان در طراحی اباژورهای ستونی نیز بهره جست .

اباژور ستونی طرح

 

عبور نور از این کار هنری و صنایع دستی بسیار زیباست . نکته اینجاست بدلیل شکست نور هنگام عبور جایگزین خوبی برای پرده است .

و شما می تونید  بیرون رابا کمی زحمت ببینید اما از ان طرف به درون خانه دید نخواهد داشت  و شما می توانید از نورهای رنگی بدون مزاحمت از دید دیگران در درون خانه بهرمند شوید .

هر طرحی قابل اجراست . متریال استفاده در چنین کارهایی از چوب سه میل و شیشه های پلیمیری اطلس است که میشود برای قاب بندی در بعضی از موارد از چوب های روس یا گردو و هر چیزی

که به شما احساس بهتری میدهد استفاده کرد .

 

نور از شیشه های پلیمیری اطلس

 

این طراحی ها به همین جا باز هم ختم نمی شود . شما می توانید حتی اوپن خانه و یا کناف در سقف را با این شیشه نورپردازی کنید.

 

شما می توانید سفارش کار خود را در قسمت ” سفارش کار ” مطرح کنید و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و به شما خواهند گفت هزینه براورد چقدر خواهد بود  .

راه سریع تر ان این است با شماره 09204731707 مستقیم در ارتباط باشید .

استیکر دیواری

استیکر دیواری DorNama

استیکرهای سه بعدی با طرح های جالب توجه

اگر میخواهید خانه هایتان را با گونه ی جدیدی آذین کنید می توانید استیکرهای چوبی Dornama را امتحان کنید .

از مزایای این استیکرهای دیواری میشود به فاصله دار بودن این استیکر چوبی از دیوار اشاره کرد که جلوه ی زیبایی به دیوار می بخشد .

این استیکر از چوب سه میل ام دی اف ساخته شده است و انواع مختلف و تنوع این محصولات باعث شده است که توجه خانم های با سلیقه را بر انگیزد .

نکته قابل توجه این است که این استیکر ها این است که اگر خانه شما اجاره است امکان کندن استیکر از دیوار و حمل ان به خانه جدید وجود دارد .

چسب که در این نوع استیکرها استفاده شده است چسب دو طرفه نازک است که در فروشگاه های شبرنگ فروشی قابل یافت می باشد .

از این جهت نگرانی برای حمل و نقل ان وجود ندارد . برای دیدن انواع استیکرهای موجود در سایت دورنما روی کلمه استیکر کلیک کنید .